Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,97 zł , zmiana od tamtej pory: 81,44%

Zysk JHM nie dla JHM ?

Zgłoś do moderatora
Napisałem że w raporcie MRB za IVQ2015 na stronie 65 podano, że rentowność sprzedaży usług bud.-montażowych na budynkach mieszkalnych to 29,6% czyli o 460% wyższy od rentowności na całej sprzedaży MRB (6,4%). 

Na tą informację zareagował tylko Ciemniak poniższym wpisem:
Nie pojmuję jak można robić z siebie takiego idiotę , a raczej nas mieć za idiotów . Czy ty czytasz to co piszesz ?

Pomijam fakt zbieżności jego nicka z treścią wpisu bo widać że są zgodne. 

Wskaźnik rentowności 29,6% nie ja wymyśliłem ale tak jest zapisane w raporcie. O czym to świadczy, ano o tym że MRB ma ceny za usługi budowlane dla JHM bardzo wysokie. A czemu tak jest, no bo Prezes MRB sam sobie ustalił ceny i Wiceprezes JHM sam z sobą zawarł umowy na budowę.
Czy nikt w tym temacie nie ma nic do powiedzenia ? Czy wszyscy, tak jak Ciemniak, tego nie widzą ? A może uważacie że jest to w porządku i tak powinno być ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.