wszystkim nam na nowy rok życzę by prezesowi i zarządowi nanogroup KNF dobrał się do tyłka za wielką manipulację informacjami i kursem w konsekwencji .
emisja po taniości dla znajomych królika niech nie dojdzie do skutku .
niech drobne cwaniaczki z zarządu poniosą konsekwencje .
naukowcom czyli profesorowi - najlepszego