Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,46 zł , zmiana od tamtej pory: 91,37%

Zostawia Was na peronie jak na Cognor!

Zgłoś do moderatora
Niski FF plus spekulacja . Wykresy prawie identyczne. Ponad 40% przez 4 miesiace.
Tylko juz tam slupy prezesa zostawily pazernych na 5zl . Tu bedzie identycznie
Pozdrawiam cierpliwych!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG -3,96% 31,50 2025-11-18 17:00:00