Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,05 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

ZORGANIZUJMY SIĘ

Zgłoś do moderatora
Witam, obserwuję pierwsze próby zorganizowania się akcjonariuszy MTRANS w odpowiedzi na rażące zaniedbania i uniemożliwienie obrotu akcjami spowodowanymi działaniami zarządu, a konkretnie nieprzekazania w oznaczonym terminie sprawozdania z działalności spółki.
Jak najbardziej popieram taki ruch i chętnie przystąpię do spółki z innymi akcjonariuszami.
Ja posiadam tylko 25 000 akcji, ale zgłaszały się tu na forum osoby nawet z milionem akcji.
Gdy udałoby się nam zebrać chociaż 5% akcji musielibyśmy wystosować odpowiedni komunikat o przekroczeniu progu, a komunikat ten stałby się zachętą dla kolejnych akcjonariuszy chętnych do dołączenia do spółki.

Może ktoś ma większą wiedzę finansowo-prawniczą i chciałby być liderem grupy akcjonariuszy?
ZORGANIZUJMY SIĘ i zbierzmy większy pakiet akcji, krok po kroku a może przejmiemy tą spółkę ;) jak z raportu wynikało są dwie osoby posiadające po około 17% akcji, z tego wniosek, że 2/3 akcji jest w wolnym obrocie, zbierzmy tych ludzi.

Ja jestem chętny do przystąpienia do grupy.
Ilość akcji: 25 000
kontakt: akcjemtrans@gmail.com

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MTRANS 0,00% 0,05 2019-02-15 17:03:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.