Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,16 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

znowu wałek na przymusowym wykupie. idźcie do sądu koniecznie!

Zgłoś do moderatora
no to wyrolowali was.
https://www.parkiet.com/Budownictwo/305219920-J-Wojciechowski-oglosil-przymusowy-wykup-466-akcji-JW-Construction-po-37-zl.html
tak samo  jak  mnie kiedyś na jhm, kolegę na hutmenie a innego kolegę na stelmecie. zobaczcie jeszcze jak na elementalu wyrolowali drobnych. impel to samo.
na jwc wartość ksiegowa 8 złotych. wartość godziwa pewnie jeszcze więcej.  a dają wam łaskawie 3,7 złocisza. zwykły rozbój w biały dzien. nawet poniżej kursu.
wszystkim daje tą samą radę. nie odpuszczać cwaniakom i iść do sądu. tylko tak to cwaniactwo się skończy.
kto ma własnego prawnika niech działa. kto nie ma to podaję namiary do goscia co robi takie sprawy i ma jakichś prawników od tego. robią sprawę hutmena i parę innych. niedługo będzie też jhm.
www.kancelariacapitalis.pl
w razie czego można pisać do mnie. podaję namiary do siebie
[email protected] 
powiem co wiem i pomogę jak mogę. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.