Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,90 zł , zmiana od tamtej pory: -14,29%
nie ma akcji - ja się g......wna nie tykam, każdy wie że były prezes ML siedział w więzieniu oczywiście nie winny jak wszyscy post PRL

Jest taka spółka na NC co to naprodukowała spółek córek w całej Europie bo to miał być kop rozwojowy i zarobili kilkanaście milionów i akcje poszybowały na 200 zeta (notabene super tam zarobiłem ) gdy wszyscy mówili co to będzi eja czekałem do I raportu i okazało sie że te spółki nie przyniosły 1 zł zysku tylko słuzyły do wyprowadzania kasy dla swoich wujków i ciotek pisz wymaluj PMPG , potem jeszcze poszli w sport i reklamy koszykówki
a teraz wiszą na NC w okolicach 5 zeta i sa w restrukturyzacji
nie da się więcej wydawać niż się zarabia na dłuższą mete
ta słka to ONICO jak by ktoś myślał że kłamie
  • Znany Autor: ~Znany
  • Re: Znany Autor: ~makler

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG -4,55% 4,20 2021-07-30 16:44:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.