Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: 3,50%

Znak zapytania

Zgłoś do moderatora
Wycofują emisję akcji. Czemu ? A temu bo np.:

- Nikt im tego nie kupi i zrozumieli głupotę,
- Zgodnie z ich zapowiedziami maja wyjść na plus w tym roku i co ? Może coś znaleźli do finansowania.

Może już jest lepiej ?

Jest wiele znaków zapytania. Na razie nikt tej spółki nie tyka kijem. Bo nic tu nie ma po prostu. Nic poza suchymi obietnicami.
Jak pokażą konkrety to się zacznie.

Na razie jest sporo znaków zapytania. Ale kto wie.... Ta sama zagrywka. Raport wcześniejszy więc jest dobrze. Zobaczymy co spełni prezes ze swojego wywiadu.

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 3,50% 1,03 2022-06-29 16:36:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.