Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  990,00 zł , zmiana od tamtej pory: -41,82%

Zmiany na siłowniach?

Zgłoś do moderatora
Zacznę od tego, że benefitu akurat nie mam, nie analizowałem, nie przyglądam się.

Ale mam nadzieję, że interwencja UOKIKU sprawi, że siłownie będą mogły stosować własną politykę. Kumpel prowadzi siłownię i jak twierdzi spokojnie mógłby zrobić karnety miesięczne po 99 PLN. Ale ze względu na tą firmę nie może, bo wtedy zerwą z nim umowę. Musi mieć karnety droższe. A ja bym zrezygnował z Multisportu za 130 PLN u pracodawcy, gdybym mógł mieć karnet za 99...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 1,77% 576,00 2022-05-17 13:39:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.