Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,55 zł , zmiana od tamtej pory: -78,87%

Zmiana siedziby na Warszawę

Zgłoś do moderatora
http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,378714

Jedno jest pewne gdyby miało dojść do POTENCJALNEJ sprzedaży spółki. To jest ona przygotowana pod sprzedaż

- sprzątnięcie wszystkich brudów i spłacenie pożyczek od spółki
- wyprostowanie finansów i poprawa wyników
- pozyskanie finansowania
- zmiana siedziby

Ciężko powiedzieć co zrobi właściciel. Obstawiam, że za 25-30 mln (8-11 zł na akcję) mógłby być skory sprzedać spółkę, gdyby chciał wyjść z biznesu. Pytanie czy chce. Buduje markę kilkanaście lat i po kryzysowych latach wyszedł zreorganizowany, mocno postawił na online i przed wszystkim przetrwał ten słaby okres. Na dzień dzisiejszy spółka jest solidnie przygotowana do dalszego rozwoju.

Po ostatniej szybkiej korekcie cena akcji zeszła to świetnych poziomów. Okolice 3-3,5 to doskonały moment na wejście. Do szczytów sprzed dwóch miesięcy brakuje nam aż 60%! Naprawdę szybka solidna korekta doprowadziła wskaźniki do skrajnego wyprzedania. RSI jest poniżej 20!!! Spółka jest na silnym wsparciu, a dalsze spadki nie będą miały w ogóle pokrycia w fundamentach.

Być może cały rok kurs będzie wygładzał kilkuletnie wzrosty i się pokręcimy poniżej 5,5 zł co i tak daje spekulacyjnie 60% zwyżki krótkoterminowo, ale co bardziej prawdopodobne może mamy właśnie najlepszy prezent jaki mogli dostać długoterminowi inwestorzy - szybka niemęcząca dwusesyjna korekta, która mocno wychłodziła wskaźniki i powrót do wzrostów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA -6,25% 0,75 2020-11-19 11:06:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.