Moody oni jadą na złotówki a nie na 50groszy. Spójrz na wykres ja jestem już 8 lat na giełdzie i widziałem takie spodki, to wracali na minimum od spadku, typu spółka Boryszew lub Bytom lub KGHM i wiele innych prześledz sobie wykresy kilka lat wstecz a wtedy zmądrzejesz.