caly ten glowny watek należy wysylac do moderatora, bo neizgodny z regulaminem
im więcej osob to zrobi to wcześniej zniknie to z forum
ps. znowu jakies dziecko się pojawilo i nagania na wzrosty a potem się dziwicie ze sa spadki... wysylac takich do moderatora, NIE naganianie na forum to podstawa