Wszystko zależy czy macie mocne nerwy i siły w sobie. Ja za cel postawiłem sobie 2,05 zł i tego się trzymam a wierzę że będzie znacznie więcej. Tutaj dużo zależy od nas, tych mniejszych inwestorów. Zobaczcie że kurs wystrzelił z 5 gr zahaczając na 32 gr, pod NIC, ja wiem że to zagranie czysto spekulacyjne pod zebranie jak najwięcej starych akcji, więc pomyślcie co się będzie działo gdy będzie info kim jest inwestor z nowej emisji? Północ polarna, codziennie górne widły. Zobaczycie. Zdaję sobie sprawę że bardzo kusi sprzedać gdy pokazuje Wam 200,300,400% ale pomyślcie że tak naprawdę zabawa się jeszcze nie zaczęła, wyobraźcie sobie 2000,3000,4000% i więcej. Tylko cierpliwi i wytrwali zarobią tu naprawdę grubą kasę. Pozdrawiam