Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,08 zł , zmiana od tamtej pory: -65,69%

Zlecenia sprzedaży - Prośba

Zgłoś do moderatora
Mam prośbę, nas drobnych tutaj jest pewnie kilkanaście osób,
niech każdy proszę usunie swoje zlecenia sprzedaży te do powiedzmy 9,80 zł.
Jest 19 zleceń sprzedaży na ten moment.

Codziennie z lewej brane jest 2000-3000 sztuk PKC. Nie ma sensu się ustawiać po 4.xx, 5.xx, 6.xx
Im wyższe otwarcie tym lepiej dla nas wszystkich, to we wspólnym naszym interesie.

Po 2.xx i 3.xx natomiast to warto kupować tą spółkę.

Ktoś zajął dużą pozycję kupując 2 mln sztuk akcji w ostatnim tygodniu.
Branie 2k-3k codziennie PKC to wg zamierzeń kupującego miało podnosić codziennie spółkę, wycofując te zlecenia na jutro sprawimy że cena się znów będzie podnosić, a i odebrane zostaną od nas akcje na wyższym poziomie przy pojawieniu się większych zleceń kupna w fazie otwarcia.

Dzięki i pozdrawiam wszystkich.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00