Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,08 zł , zmiana od tamtej pory: -65,69%

Re: Zlecenia sprzedaży - Prośba

Zgłoś do moderatora
spoko to ty wycofuj a ja będę walił po 4 lub 3złote z groszem codziennie aż się nie wyzeruje mam 5000 sztuk to odbiorą to ode mnie za 3 miesiące a ty stój w bezruchu, czekaj i się układaj na forum. Kupowane po 2 oddam po 4 dla mnie 100%. Wiesz w czym jest problem? w tym że nie będzie komu odbierać ani po 4 ani po 3złote ku**a mać. a jak masz odmienne zdanie i wierzysz w spójną politykę drobnych to odbierz ode mnie po 4 to sobie sprzedacie po 6-7-8złotych. ładny zysk zaliczysz. i tyle w temacie. Śmieciuch nie perełka. karwasztwarz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.