Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,52 zł , zmiana od tamtej pory: -88,50%

Zejście poniżej 1 zł nieuchronne. Po tym ostatnim zamieszaniu zarząd

Zgłoś do moderatora
zupełnie stracił wiarygodność. Jeżeli zarząd twierdzi, że akcja jest warta 18 zł a rynek wycenia akcję na 25% tej kwoty to wnioski są bardzo smutne. Albo zarząd jest kompletnym ignorantem albo zarząd ma innych za id io .. tów. Jest jasne, że gdyba ta wycena była rzetelna to przy cenie 4,5 ludzie powinni zabijać się o akcje, a jak jest każdy widzi. I tak będzie dopóty, dopóki ta nieprzejrzysta struktura nie zostanie uproszczona a zarząd nie zacznie się dzielić zyskiem z akcjonariuszami mniejszościowymi. Mam pewne podejrzenia, że zarządowi wcale na tym nie zależy ponieważ może transferować marżę do spółki bułgarskiej, którą kontroluje a chciał, żeby spółka ją kupiła tylko zabrakło frajerów na akcje po 12-18 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MFOOD -23,53% 0,52 2020-03-30 11:12:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.