Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,85 zł , zmiana od tamtej pory: -2,60%

Zdaniem Kłuska kurs Transpol może wzrosnąć do 5,53 zł. - 2 argumenty

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-04 o godz. 11:27 ~Devist napisał(a):
> Jakby nie patrzeć, to analiza Kłuska się sprawdza, choć nie było trudno przewidzieć, że wzrosty będą kontynuowane. Podejrzewam, że wkrótce kurs powinien przypuścić atak na 4 zł. Sprzedający tracą siły, a to oznacza, że kupujący powinni przejąć pałeczkę.

Jesteśmy coraz bliżej 16 sierpnia, a to ostatni dzwonek, by załapać się na jedną z wyższych dywidend na GPW, bo stopa zwrotu z dywidendy przy obecnym kursie to 7,01 %. Myślę, że bliżej dnia dywidendy, czyli 16 sierpnia wykorzysta to strona popytowa, by załapać się na te 7 %. Jedynym problemem dla większych graczy stało się to, że w arkuszu zleceń po stronie sprzedaży bardzo zmniejszyła się ilość pakietów. Z kolei po stronie kupna też spadły z niższych poziomów, bo przed dywidendą jest mała szansa, że będziemy mieli zniżkę. Podejrzewam, że więksi gracze mogą chcieć bliżej 16 zacząć bujać kursem, by zaczęły się pojawiać zlecenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL 1,35% 3,75 2021-10-15 15:57:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.