również wychodzę z tego założeniach
Wojna będzie głównym tematem najbliższej kampanii a władza będzie chciała pokazać jak to zabezpiecza się i rozwija przemysł zbrojeniowy, łącznie z zabezpieczeniem surowców (a poprzednia władza to zamykała huty!)
Nie zdziwiłbym się gdyby tutaj Sasinator grubo chciał wchodzić.