z duzej chmury mały deszcz i po wzrostach poniedziałek do bazy i koniec zabawy mozecie pisac co chcecie znowu was wydymali tu kurs nie wychyla sie powyzej 25% moze jedynie spasc wiecej ci ci kupili ubranka na zime po 90 groni no niestety zal teraz bedziecie siedziec z tym papierem toaletowym do lipca 2017 tu juz jest pozamiatane teraz trzeba szukac innych akcji poniedziałek 0.73 grosze to max potem 67 i 50 przystanek h hi od poniedziałku sieci na wegiel praire sprzedane dzis po 1.42 tu mozna zagladac przy 50 groszach a to i tak max mega duza wycena jeszcze sie przekonacie YNVESTORY Z Z ANALIZAMI Z JYNTERNETU CO TO JEST GPW I CZY WARTO CZYTAC ANALIZY ZE STRONY COMPARIC.PL I NIMI SIE KIEROWAC HI I HI HI HI HI HI HI HI HI HI