Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,00 zł , zmiana od tamtej pory: 13,33%

zawiadomienia

Zgłoś do moderatora
 
Wartość transakcji zawartych na rynku zorganizowanym ustalamy jako iloczyn wolumenu i ceny po jakiej zawarto transakcję na tym rynku. Wartość transakcji zawartych poza rynkiem zorganizowanym ustalamy jako iloczyn wolumenu i ceny tych transakcji określonych w umowie. W przypadku nieodpłatnego nabycia (spadek, darowizna) wartość transakcji należy ustalić jako iloczyn wolumenu i wartości jednostkowej nabytych akcji lub obligacji. Jeżeli akcje lub obligacje notowane są na rynku zorganizowanym taką wartość jednostkową ustalamy w oparciu o cenę rynkową (kurs zamknięcia) z dnia nabycia. W przypadku innych akcji lub obligacji wartość jednostkową należy oszacować. 
  • zawiadomienia Autor: ~lili
  • Re: zawiadomienia Autor: ~lilip

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 0,00% 17,00 2020-02-14 10:05:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.