Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,94 zł , zmiana od tamtej pory: -37,07%
Panowie, pracowałem w Zastalu 4 lata. Zastal złożył wniosek o upadłość, wszyscy pracownicy którzy sami jeszcze nie odeszli są na wypowiedzeniu. Nie mam pojęcia czemu nie ma tutaj informacji na ten temat ale tej firmy już nie ma. Wszystkie maszyny zabrane, cały złom wyprzedany. Hala zaliczona na amen.
  • Zastal Autor: ~Ex
  • Re: Zastal Autor: ~mieetek
  • Re: Zastal Autor: ~ON
  • Re: Zastal Autor: ~Spawacz
  • : Zastal Autor: ~olaf
  • Re: Zastal Autor: ~Rafał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZASTAL -5,13% 1,85 2020-01-16 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.