Forum Giełda +Dodaj wątek

Zarząd ZPC Otmuchów S.A. (Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu 14 listo

Zgłoś do moderatora
Zarząd ZPC Otmuchów S.A. (Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu 14 listopada 2013 r. rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Spółki złożył z dniem 14 listopada
2013 r. p. Bernard Węgierek. Jednocześnie rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu złożył z dniem 14 listopada 2013 r. p. Andrzej Wianecki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW 0,00% 1,90 2021-01-22 14:56:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.