Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,97 zł , zmiana od tamtej pory: 35,53%

Zarząd PCC Intermodal, grupy specjalizującej się w przewozach

Zgłoś do moderatora
Zarząd PCC Intermodal, grupy specjalizującej się w przewozach i przeładunkach kontenerów, liczy, że II półrocze będzie dla spółki znacznie lepsze niż początek roku. "Kontynuujemy stabilny wzrost w relacjach zagranicznych, ważne będzie dla nas również ustabilizowanie zwyżek na rynku krajowym, na którym wolumen jest niestabilny i nieco mniej przewidywalny. Ponadto prowadzimy rozmowy z potencjalnymi partnerami i klientami po wschodniej stronie granicy" - mówi Dariusz Stefański, prezes firmy. /Parkiet/ http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/25048-rynek-akcji-tauron-vigo-pcc-bos
  • Zarząd PCC Intermodal, grupy specjalizującej się w przewozach Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCINTER -0,37% 2,67 2018-03-02 16:01:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.