Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,20 zł , zmiana od tamtej pory: -2,44%

ZAPOWIADA SIĘ GRUBO ! 3 mln. WPADNIE !! LINK !!

Zgłoś do moderatora
1,2 mln. + odsetki
https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/40267518,dga-sa-13-2021-aktualizacja-informacji-na-temat-skargi-kasacyjnej-od-wyroku-sadu-apelacyjnego-w-poznaniu-w-sprawie-projektu-powiazania-kooperacyjne-polskich-przedsiebiorstw

1,5 mln.
https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/38942652,dga-sa-6-2021-podpisanie-umowy-na-realizacje-projektu-pt-asystent-studenta-z-asd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DGA 0,00% 8,00 2022-05-18 12:26:52