Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: -33,75%

zaplanowana upadłość

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś, coś wie w sprawie postępowania prokuratorskiego (z zawiadomienia zarządcy) dot. wydrenowania spółki przed sanacją? Przecież małych wierzycieli, nie licząc ARP i Banku, bo ci maja zastawy hipoteczne, wydymano z premedytacją. Trzeba by przypomnieć komu trzeba o słynnych remontach kotłów realizowanych przez firmy konsultingowe czy tam prawnicze z W-wy za ponad milion zł. Teraz można śmiało upadać na koszt drobnych ciułaczy (inwestorów giełdowych i wierzycieli handlowych spółki)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SCOPAK 4,95% 0,05 2020-06-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.