Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,03 zł , zmiana od tamtej pory: 17,98%

Zaniżanie?

Zgłoś do moderatora
Ciekawe czy Ja…..mu opłaciło się takie zaniżanie. Wysypał około 90 kilo akcji w przedziale, 2 do 2,06 zł.
Ciekawe czy zabrane akcje się zbilansowały – podejrzewam, że do interesu dołożył (b.dobrze).
Panowie nie dajcie się nabierać na tego typu akcje, to stary numer, to nie są czasy lat 90 r. Tu musi być minimum 2,6 do 2,9 zł inaczej „0” obrotu, niech dalej swoje akcje sypie i je zbiera, jak dołoży na takich akcjach milion to szybko zrezygnuje, a akcji obcych zbierze, jak kot napłakał. Robi sztuczny obrót, ale prawdziwi inwestorzy wiedzą, że to ruchu, aby wywrzeć wrażenie na mniej doświadczonych, że tu sprzedają po tak niskich cena.
Tu mało kto sprzedaję, to jest przesypywanie z wora do wora, jeszcze na tej operacji sporo traci i bardzo dobrze.

Pozdrawiam cierpliwych.    

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,40 2020-11-27 14:16:16