Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,87 zł , zmiana od tamtej pory: 27,94%

Re: Zaniżanie?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-08-18 o godz. 07:20 ~Protazy napisał(a):
> Bzdury Waść piszesz. Sam oddałem wczoraj 17tys akcji między 2.11 a 2.05. Z reszta wystarczy popatrzeć na arkusz zleceń żeby widzieć ze to ulica podaje i odbiera a nie jakiś grubas

zeby oddawac przed walnym akcje ponizej 3 zł, to trzeba miec mózdżek jak szympans po przejsciach :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,40 2020-11-27 14:16:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.