Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  144,00 zł , zmiana od tamtej pory: -89,72%

Zakup udziałów spółki Dansk Soft sp. z o.o.

Zgłoś do moderatora
Zarząd Midven S.A. (Emitent) informuje, iż w dniu 7 lipca 2015 roku nabył od Volanto sp. z o.o. 17 udziałów spółki Dansk Soft sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, które stanowią 8,50% kapitału zakładowego Dansk Soft sp. z o.o. Ponadto Emitent w dniu 7 lipca 2015 roku nabył od Midven Business Solutions sp. z o.o. 102 udziały spółki Dansk Soft sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, które stanowią 51% kapitału zakładowego Dansk Soft sp. z o.o. 

Emitent na mocy podpisanych umów posiada 59,50% udziałów w spółce Dansk Soft sp. z o.o. Umowy zostały uznane przez Emitenta za istotne z uwagi na ich potencjalny wpływ na sytuację finansową Emitenta w kontekście realizacji strategii Emitenta i perspektyw jego rozwoju.

Cos sie szykuje, czyzby ...... ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AALLIANCE -3,90% 14,80 2025-10-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.