Jako akcjonariusz orlenu który nie uciekł przy 62 zł (sic nerwowo) pozdrawiam innych pewnych fundamentów firmy :) Dodam od siebie, że mam dla chętnych polecaną spółkę, IBSM (Wise Finance). Ja wiem, że mała, ja wiem że obrót jak w warzywniaku, ale jeśli choć z dwie osoby w tym roku fajny pieniądz na tym wyciągną to pozwolę sobie za to postawić piwo ;) pozdro, a tu czekamy na 80zł minimum !