Forum Giełda +Dodaj wątek

zagrożenie bankructwem

Zgłoś do moderatora
strata nie tylko na handlu oponami, ale gigantyczna strata na wytwarzaniu granulatu. to co miało rozwijać spółkę ciągnie ją na dno. dodatkowo nie będzie za co wykupić obligacji. tylko patrzeć jak pojawi sie wniosek o upadlosc. ani akcje ani obligacje nic nie będą warte jak unia zażąda zwrotu milionowych dotacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORZLOPONY 0,00% 2,06 2022-05-20 17:00:00