Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: zagrożenie bankructwem

Zgłoś do moderatora
a co tu jest do odzyskania skoro zero popytu i marne 10k wystarczy żeby zbić do 10gr o czym ty piszesz jakie odzyskanie części, bądź poważny nikt tego nie kupi chyba ze piesio po 10gr, kasa stracona, to tak jak byś sam oddał ją złodziejowi, zaraz będzie nowe walne i emisja dla dobicia reszty małych akcjonariuszy a piesio jeździ na wycieczki do Chin, gościu juz sam uznał ze trzeba wycisnąć z bankruta ile się da.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 0,00% 2,26 2022-05-18 16:14:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.