Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  92,00 zł , zmiana od tamtej pory: -41,74%

Zagraniczni inwestorzy zaczęli doceniać polskie firmy?

Zgłoś do moderatora
Muszę wam powiedzieć, że od pewnego czasu widzę wysyp coraz lepszych publikacji na temat spółek z naszego rodzimego rynku. Przykład z ostatnich dni wstawiam poniżej. Całkiem obszerna i sensowna publikacja. Niestety po angielsku
https://bitcoin-exchange.uk/company-with-potential-for-development-and-growth-in-2021-and-2022/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERBUD 0,00% 53,60 2022-01-17 16:40:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.