prezes tej spółki to biznesowy niedorajda i szczur który pierwszy spiepszył z okrętu wbijając nóz w plecy drobnicy w styczniu 2008
tą spólke mają dwie kategorie ...
-giga wtopienieni z 2008 r
-drobni liczący na wybicia , których brak ...
kurs opada bo ci drudzy ciągle się zawodzą i puszczają ze stratą kilku %
pierwsza kategoria zbiera na broń palną aby wymierzyć sprawiedliwość :)
calatrava ma w dupie gielde oni robią tranzakcje poza nią , dla nich może być i 1 zł ... najwyżej dobiorą
zapomnijcie o wzrostach ... kierunek obrany od roku jest ciągle aktualny , w 2012 r stajemy się spółką groszową i trzeba to w końcu zrozumieć