Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Za moment koniec korekty

Zgłoś do moderatora
Dziś mamy kolejny dzień korekty, był klient zdeterminowany żeby sprzedać swoje kilkaset sztuk, udało się i swoje zarobił, brawo.
No to zastanówmy się co dalej z kursem, akcji w arkuszu nie za wiele, spółka u progu komercjalizacji swojego flagowego urządzenia, które zrewolucjonizuje istotny obszar medycyny a wycena śmiesznie niska porownując do takiego Mabionu czy Selvity.
Ja uważam, że wciąż jest tanio w stosunku do perspektyw, jak tylko zmaterializuje się to co mówił prezes to o 11zł za akcję będzie można zapomnieć a jak będą chcieli teraz jeszcze sprzedać za dyszkę to dobieram z miłą chęcią.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILESTONE -12,00% 11,00 2020-02-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.