Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,30 zł , zmiana od tamtej pory: -23,15%

Wywalili prezesa kurs rośnie

Zgłoś do moderatora
Jaka spółka rośnie po wywaleniu prezesa? Chyba tylko taka której kurs jest manipulowany przez zarząd. Żałosne.
Przecież, jak wylatuje jeden z prezesów to nie jest dobra wiadomość dla spółki. Powołali Pereta pod koniec 2015 w połowie 2017 już go nie ma. Spółka ewidentnie ma problemy, z którymi sobie nie radzi.
Nie wspominając o tym, że wywalili nie tego co trzeba.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SECOGROUP 1,30% 15,60 2021-11-22 17:00:00