Caly zysk na dywidende niech dadza czyli za kazda akcje 2gr dorzuca gratis bo mieli 30mln zl zysku a kapializacja tylko 50mln a majatek az 400mln! Niech postawi I 1 mld akcji na S Hajdarowicz to zobaczycie jak szybko od niego by ktos wzial pakiet wiekszosciowy I przejal kontrole w spolce za grisze, ale nie postawi bo glupi nie jest to tak jakby oddal komus te kulkaset mln zl za darmo bo taki ma majatek spolka pi wchlonieciu Jupitera za grosze wczesniej! :-)