Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: -51,45%

Wyniki za czerwiec

Zgłoś do moderatora
Ten raport pokazuje trend z jakim mamy do czynienia.Mimo euro 2016 nie udalo sie osiagnac wyniku z zeszlego roku.
Towary w sklepach Intersport sa po prostu za drogie w stosunku do konkurencji.
W Austrii czy niemczech marka ta ma duze udzialy, dziwne ze nie chca inwestowac tutaj. Potencjaj jest spory.
Mysle ze gdyby prezes lub ktos z zarzadu przeszedl sie pare razy do decathlonu, qosportu czy skiteamu to by zrozumieli w czym robia blad.
  • Wyniki za czerwiec Autor: ~Ron

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERSPPL 2,44% 0,84 2023-06-02 09:00:00