Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,55 zł , zmiana od tamtej pory: 65,24%

Wyniki za 3Q 2018

Zgłoś do moderatora
Pojawił się report za 3Q 2018. Wyniki piękne, widać, że trzeci kwartał w czarterach był rekordowy. Już na koniec września spółka przekroczyła 1 mld przychodów, co miało nastąpić dopiero w całym roku. Ponad 70 mln zł czystego zysku i ponad 80 mln zł na koncie robi wrażenie. Gdyby nie bessa na giełdzie, spółką byłaby prawdopodobnie notowana 3-4 razy wyżej jako spółka wzrostowa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -3,33% 29,00 2022-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.