Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,20 zł , zmiana od tamtej pory: 1,77%

Wyniki (z CZ 3,6 jeżeli utrzymają) wynikami ale najfajniejszy jest opis

Zgłoś do moderatora
Wrzucam, bo wiele osób nie czyta czegoś co ma więcej niż jeden akapit ;) To ten podsumowujący sytuację akapit mi się najbardziej spodobał: "W pierwszym kwartale 2022 roku pomimo wielu zmian rynkowych i dużej niepewności, związanej z aktualną sytuacją geopolityczną, wszystkie segment produkcyjne Grupy wypracowały bardzo dobre poziomy obrotów, jak i wyników finansowych. Obecnie panuje bardzo dobra sytuacja w segmencie Chloropochodne gdzie wciąż rosną ceny produktów. W segmencie Poliuretany obserwujemy nadal relatywnie wysoki poziom cenowy produktów. W segmencie Inna działalność chemiczna, który odnotował w minionym okresie rekordowe wyniki, wprowadzamy konsekwentnie nowoczesne i specjalistyczne rozwiązania, dzięki którym umacniamy swoją pozycję rynkową."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PCCROKITA 0,88% 91,80 2022-12-02 17:02:05