Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,86 zł , zmiana od tamtej pory: 59,62%

wyniki super

Zgłoś do moderatora
wyniki bardzo dobre 2,4mln spółki dominującej, w tym 0,5mln dotacji. Przy podobnych przychodach jak w 2kw zysk roczny wyjdzie około 7mln w tym 3mln dotacji a spółka wyceniana na 27mln czyli p/e poniżej 5 dla czystego zysku liczonego na 6mln zl(1,5 mln na kwartał). Perełka!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DIGITANET -0,45% 10,95 2022-05-19 17:00:00