Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,58 zł , zmiana od tamtej pory: 58,81%

Re: wyniki super

Zgłoś do moderatora
zysk jest czysty poza 0,5mln z dotacji. Przychody mocno wzrosly i to jest bardzo pozytywne, dzięki temu mocno rosna zyski bo koszty są praktycznie stałe. W 3kwartale ma być jeszcze 2,5mln dotacji i jak utrzymaja przychody z 1,5mln zł zysku więc niecałe 4mln za 3kwartał, a 4kw to największe przychody. Mysle ze 10zł to nie będzie drogo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITANET -2,79% 10,45 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.