Forum Giełda +Dodaj wątek

wyniki podano

Zgłoś do moderatora
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów 58 058
II. Zysk (strata) z działalności operacyjnej 2 337
III. Zysk (strata) brutto 1 713
IV. Zysk (strata) netto 1 335
Wyniki na plus,
Umowa z Domem Maklerskim BZ WBK S.A. też na plus, niech rozkręcą imprezę,
XXVIII Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2013 zorganizowane zostaną po raz pierwszy w Polsce i Danii - może to nie Euro, ale też informacja na plus.
Czas sterniku ruszyć kursem również NA PLUS !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERSPPL 8,37% 1,17 2023-09-22 17:00:00