Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,29%

Wyniki i niska wycena Telestrady

Zgłoś do moderatora
Niezłe wyniki. Kolejny raz ponad 2,5 mln zysku netto. Realny EPS (odliczając akcje własne) wynosi 0,84 zł!!
A kapitalizacja na dziś wynosi 51 mln zł.
W sytuacji, gdy spółka ma 6 mln cashu. Działka z biurowcem zapewne warta minimum 10-13 mln zł. Czyli spółka bez tego "warta" 30-35 mln zł...
Przecież to jest absurd. Spółka od kilku lat generuje 10-11 mln zł gotówki rocznie (nie mylić z zyskiem netto), a rynek "wycenia" spółkę, jako wartego 3 x gotówka generowana rocznie!
Pewno poczekamy do WZA i decyzji o wysokiej dywidendzie. I zapewne dopiero wtedy kurs urośnie coś...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 0,64% 15,70 2020-10-23 13:21:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.