Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -41,00%
Wahnięcie kursu przed wynikami wskazuje na dwa scenariusze ;-)
Albo wynik jest minusowy albo zerowy czyli nic nie doda nic nie ujmie albo jest bardzo dobry i ktoś chce kupić więc straszy. hehehe
Ja obstawiam to drugie a przy okazji coś kupiłem na zejściu ale niewiele bo się czają ze sprzedażą. Raz wystawią a zaraz potem anulują. Jakieś gierki ;-)


  • Wyniki Autor: ~VIPTIP
  • Re: Wyniki Autor: ~OptymalnyOptymista
  • Re: Wyniki Autor: ~Olek2
  • Re: Wyniki Autor: ~Goldi
  • Re: Wyniki Autor: ~MINIO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TERMOREX -1,67% 0,59 2023-03-23 09:00:00