Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -41,50%
Widać gołym okiem że się ciś szykuje. Wypisz wymaluj sytuacja z początku roku jak wylądowało na ponad 2 złote przy dużych obrotach. W poniedziałek się dowiemy ile mają więcej za 3Q. Ja myślę że jak się pojawi info o jakimś nowym następnym kontrakcie lub kontraktach to już będzie jak kiedyś. Długoletni posiadacze akcji wiedzą o czym mówię a młodzi niech sobie sprawdzą. Jest nowa jakość i myślę że będzie jeszcze lepiej ale już za chwilę się przekonamy.
  • Wyniki Autor: ~VIPTIP
  • Re: Wyniki Autor: ~OptymalnyOptymista
  • Re: Wyniki Autor: ~Olek2
  • Re: Wyniki Autor: ~Goldi
  • Re: Wyniki Autor: ~MINIO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX -2,50% 0,58 2023-03-20 11:58:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.