Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,88 zł , zmiana od tamtej pory: 10,11%
Jest raport roczny, nic się nie dzieje, nuda.

Znowu kilkaset tysięcy na minusie za kwartał, wzrosła wartość bilansowa zapasów (półproduktów), czyli realizują te śmieszne projekciki w żółwim tempie, wzrosły też zaliczki, czyli w I kwartale sprzedadzą trochę więcej, ale i zobowiązania handlowe poszły w górę.

Ta spółka powinna dawno sprzedać większość gruntów i projektów w toku. Po co im te plany na Francuską, Uniejów, kolejne etapy Winnicy, skoro w takim tempie realizacja tych projektów zajmie im 30 lat? Te aktywa są zbędne spółce z takimi mizernymi możliwościami operacyjnymi. Niech to sprzedadzą i wypłacą dywidendę akcjonariuszom, nawet sobie zostawiając do realizacji Country i Kampinos, na co i tak pewnie zejdzie im z 10 lat.

Ze wszystkich moich "value" inwestycji na GPW ta była zdecydowanie najgłupszą.

Ani jednej akcji nie dokupię już w przedziale 1.5-2. Dawać dziada na 1 zł, tam mogę ładować.
  • Wyniki Autor: ~XYZ
  • Re: Wyniki Autor: ~XCV

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -5,91% 2,07 2020-10-30 16:45:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.