Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,97 zł , zmiana od tamtej pory: -10,99%
Ale zainteresowanie wynikami:) wprawdzie wstępne dopiero i moga się zmienić jak ostatnio , ale 8 baniek w 3 kw na plastku co rok się nie zdarza. Z drugiej strony zdaje sobie sprawę że taka spółka rocznie powinna zarabiać 20 mln a nie 10 więc długa droga jeszcze przed nami;)
  • wyniki Autor: ~pryciarz18
  • Re: wyniki Autor: ~kjhgfdsajhgfdsa
  • Re: wyniki Autor: ~pryciarz100
  • Re: wyniki Autor: ~jhgfs

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLASTBOX -1,13% 1,75 2020-10-27 16:49:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.