Dnia 2016-04-06 o godz. 15:41 ~wykres napisał(a):
> Dnia 2016-04-06 o godz. 15:31 ~Wir napisał(a):
> > Dokładnie z tego powodu, o którym pisze Obserwator, zaprzestałem udzielania się na forum tej firmy. Mnie wykres skutecznie zniechęcił. A myślę, że było by o czym pisać i dyskutować, ale szkoda wysiłku na "sypacza postów" i "podawacza minorowych wiadomości", który jednoznacznie jest ustawiony w kontrze do wszystkiego co robi Tomasz CZ. Może ma powody, nie przeczę, że może mieć uzasadnione, ale ABC Data, choć ciagle w jego portfelu (tzn. Tomasza CZ.) to od jakiegoś czasu o niebo bardziej wyzwolona - nie widać tego spoza ruchów "na lewej" i na prawej" stronie tabeli zleceń? A może w tym tkwią jej ostatnie sukcesy, mimo dość parszywego otoczenia biznesowo-makroekonomicznego?
>
> wow, kolejny fan sie ujawnił... ;)
>
> panowie, rozbawiacie mnie... - skoro niby mam taki wpływ, nie pozostaje wam nic innego, jak coś zaproponować, bym na waszą korzyść pisał zachęcajaco...
Doskonale rozumiem osoby które zaprzestały pisania na forum Daty, podobnie jak i na MCI i uwierz mi że to nie kwestia lubienia czy nie lubienia wykresa, a raczej bałaganu i ilości wpisów uniemożliwiających normalną dyskusję. Piszących bedzie coraz mniej.