moim zdaniem dobry dzień, spory obrót i spory wzrost. Jutro nie ważne, raczej nie spadniemy chyba że cała gpw się zacznie wysypywać. Dwa dni spada wig20 a data po dobrym info rośnie to też istotne. Ważne że w słabym roku dla IT data świetnie sobie poradziła, w słabych sesjach teraz rośniemy. Gdyby sesje były mocno wzrostowe to były by widły taka jest prawda. Dlatego uważam że nie ważne co będzie jutro, ja czekam na info o IQ oraz dacie odcięcia.