Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,54 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Wydłużone terminy zgłaszania wierzytelności do 11 sierpnia

Zgłoś do moderatora
włąśnie dostałem maila z informacjami o zmianie terminów.

Przeklejam po polski z tłumacza:

Pozasądowe postępowanie upadłościowe zostało zawieszone od 12 lipca 2022 r. do 22 lipca 2022 r. (10 dni kalendarzowych). Termin do wniesienia reklamacji zostaje przedłużony o ten okres o 10 dni kalendarzowych.

W oparciu o powyższe sugerujemy, aby wierzyciele, którzy jeszcze nie zgłosili swoich wierzytelności, wnieśli swoje wierzytelności do upadłego AB „INTER RAO Lietuva” nie później niż 11 sierpnia 2022 r. i przekazali je UAB „Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuras“ , syndyk masy upadłościowej AB „INTER RAO Lietuva”, pod adresem Jonavos ul. 16A, LT-44269 Kaunas lub e-mailem: biuras@adminbiuras.lt, wraz z towarzyszącymi dokumentami wskazującymi, w jaki sposób spełnienie tych wymogów zostało zabezpieczone.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERAOLT -17,57% 11,54 2022-03-16 17:00:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.