Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,74 zł , zmiana od tamtej pory: -58,23%

Wycena kosmiczna nadal

Zgłoś do moderatora
Dawno tu nie zaglądałem, spodziewałem się już 0,xx - 0,0x zł za akcję a tu takie zaskoczenie. Podziwiam cierpliwość i determinację chomików, ale powiedzmy sobie szczerze: założyciele spółki - organizatorzy procederu - tak na prawdę oprócz pozorów nic nie wytworzyli, a - na dzień dzisiejszy - z zerowej inwestycji posiadają akcje wyceniane na kilkanaście/kilkadziesiąt mln zł na łebka „zarobione” w ciągu 2 lat. Sory, ale tylko ślepy i głupi idzie w to jak w dym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES 0,25% 1,98 2022-05-24 16:13:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.